Vážení přátelé, návštěvníci těchto www. stránek a příznivci naší rodinné realitní kanceláře,

s hlubokým zármutkem v srdci musím všem oznámit, že nás 27.1.2023 navždy opustil majitel, zakladatel a „táta“ naší realitní kanceláře AGbydleni.cz, pan Roman Hnojský. Jeho oficiální asistentkou jsem byla jen 2 roky, ale měla jsem tu čest být jeho životní partnerkou nádherných deset let. Byla jsem u zrodu této kanceláře a vím, že to nebylo vůbec lehké. Pro nikoho. Díky jeho disciplíně, čestnosti, obětavosti, lidskosti, tvrdé práci, a zejména, že ke všemu přistupoval s obrovskou pokorou, se během pár let dostala mezi TOP realitní kanceláře. 

Bohužel osud mu nepřál pokračovat v budování jeho snu, který se tak náhle rozplynul. Pro nikoho, kdo ho znal to nebylo a stále není jednoduché. Ale co je pro mě úžasné, že nikdo z jeho blízkých, spolupracovníků a zejména jeho dvou synů, ani minutu nezapochyboval, že jeho sen se stane pouhým snem, ale bylo téměř okamžitě rozhodnuto o pokračování této výjimečné realitní kanceláře. Ti, kteří měli jeho tvrdou, ale spravedlivou školu, jak by měla správná realitní kancelář fungovat, zůstávají nadále pod hlavičkou AGbydleni.cz. Jsou připraveni se starat o stávající i budoucí klienty v oblasti realit se stejnou láskou jako tomu bylo pod vedením Romana. 

Samozřejmě jsme se potýkali a stále se potýkáme s překážkami všeho druhu ( byrokracie, složité právní situace, přístup úřadů a veřejných institucí, bank ), na které jsme nebyli připraveni. Ale s pomocí všech, zejména jeho „dětí“, jak nazýval v soukromí makléře, pracující pod jeho vedením, vše zvládáme. A tak i při hledání jeho nástupce, který by na sebe vzal tak velkou zodpovědnost, se našel člověk z našich řad, který se tohoto nelehkého úkolu ujal s obrovským respektem, pokorou a zejména láskou k firmě. Tímto bych chtěla poděkovat, za sebe a zejména za Romana, naší  Barušce, že se rozhodla pokračovat a převzít náročné vedení a chod firmy. Nejen, že bude nadále fungovat jako certifikovaný realitní makléř, ale i jako právník - rádce pro firemní záležitosti, ale zejména jako nejdůležitější osoba, na kterou se může každý z Vás s důvěrou obracet. Tím představuji naši novou paní ředitelku Mgr. Barboru Choulíkovou.

Poslední, neméně důležité, poděkování patří i jeho dvěma synům - Romanovi a Honzovi, kteří se stali majiteli firmy a ani vteřinu nezapochybovali o tom, že by firma jejich táty měla skončit. I když nebudou ve firmě působit jako realitní makléři, jejich úloha a odhodlání je pro nás všechny nesmírně důležitá. Již nyní se stali součástí naší "AG rodiny".

A na závěr si dovolím napsat, že by na nás byl Roman opravdu pyšný a tímto mu za vše veřejně děkuji. Navždy zůstane v našich srdcích. Jeho asistentka Jitka Malá.  


Slovo majitele

Vážení klienti, návštěvníci našich stránek.

Přijal jsem se svým týmem nelehký úkol přesvědčit veřejnost o tom, že realitní kanceláře mají v naší republice stejně jako jinde v civilizovaných a rozvinutých zemích svoje místo. Po dlouhých letech zkušeností v jedné z největších realitních sítích v ČR jsem dospěl k osobnímu rozhodnutí, že chci reality dělat jinak což pro mě i ostatní členy týmu znamená nejít cestou kvantity, ale kvality, nejít cestou zaběhlých postupů, dogmat a stereotypu.

Pokud máte zdravotní problémy- navštívíte lékaře, pokud je má Váš domácí mazlíček- spěcháte k veterináři. Připadá Vám to zcela samozřejmé. Pokud budete potřebovat vyřešit cokoliv v záležitosti bydlení chceme, aby pro Vás bylo samozřejmé navštívit nás. Jsme nízkonákladovou realitní kanceláří. Dokázali jsme díky zkušenostem, systému a organizaci i zastupitelnosti snížit režijní náklady na provoz, což má pozitivní vliv zejména na cenu služeb, která je při stejné nebo vyšší kvalitě v průměru o 25% nižší než u konkurence. Udržujeme se limit zakázek na jednoho makléře a tím časovou kapacitu pro každou zakázku. Jsme členy Asociace realitních kanceláří ČR, která členství v asociaci podmiňuje profesionální prací, dobrými referencemi a odbornými znalostmi. Disponujeme certifikací profesní způsobilosti, certifikací a ŽO na oceňování nemovitého majetku a máme jako realitní kancelář pojištěnu profesní způsobilost a majetek klientů v limitu 5.000.000,-Kč. Ruku na srdce, která z RK, které jste již svěřili prodej svého majetku nebo od které chcete, aby Vás při prodeji zastupovala, Vám tyto záruky nabízí.

Vycházíme vstříc klientům prací o sobotách a nedělích, ve všední dny i po jejich pracovní době, poradenství poskytujeme zcela zdarma. Na naše první nezávazné schůzky nedocházíme s vědomím, že pro nás je podstatný podpis jakékoliv smlouvy a nejlépe té výhradní. Vždy dokážeme vlastníkům nastavit možnou tržní cenu, dokážeme vysvětlit rizika spojená s prodejem "svépomocí", stanovíme strategii prodeje v závislosti na konkrétním případě. Je pro nás běžné zajistit služby i dohodou a bezesmluvně. Případné návrhy všech dokumentů spojených s prodejem zasíláme minimálně 48 hodin před podpisem k posouzení. Věříme, že našich spokojených zákazníků bude přibývat.

Já i celý tým AGbydleni.cz  jsme zde, abychom splnili Vaše očekávání, naplnili Vaše sny, ušetřili Váš čas a finanční prostředky. Roman Hnojský, zakladatel RK

 

Struktura společnosti AGbydleni.cz s.r.o.

Majitelé společnosti

Roman Hnojský ml. 

Jan Hnojský

Ředitel společnosti, právník, makléř  

Mgr. Barbora Choulíková

Jednatelka společnosti a asistentka

Jitka Malá, DiS.

 

Pobočka Stříbro, Mánesova 447

Pobočka Plzeň, Částkova 1977/73

 

makléři:

  • Luděk Brada
  • Jiří Hrnčíř
  • Barbora Langmajer
  • Lenka Čechová
  • Libuše Mášová
  • Denisa Šuhajda Průchová

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně