Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 82
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Akce pro Vás » AGbydleni.cz - rozšiřujeme činnost o interiérové poradenství a realizaci interiérů

AGbydleni.cz - rozšiřujeme činnost o interiérové poradenství a realizaci interiérů

"Není pravda, že domov jsou stěny ohraničující prostor. Je to místo, odkud přesahuje navenek naše duše. Pokud i vy hledáte cestu ke svému prostoru, budu ráda, pokud společně objevíme vše, co máte rádi a co je pro vás dobré. Jen to je totiž cesta ke spokojenému domovu." Makléřka Martina Opatrná se v AGbydleni.cz věnuje i interiérovému poradenství a realizaci interiérů.

Další naše aktivita spojená s bydlením je na světě. Pokud máte pochybnosti, zda vám prostor který vás obklopuje vyhovuje, jsme tu pro vás. I malá změna často dokáže výrazně ovlivnit kvalitu bydlení. A není to jen o výši investovaných financí, je to většinou o nápadu a citu ho zrealizovat. 

"Není pravda, že domov jsou stěny ohraničující prostor. Je to místo, odkud přesahuje navenek naše duše. Pokud i vy hledáte cestu ke svému prostoru, budu ráda, pokud společně objevíme vše, co máte rádi a co je pro vás dobré. Jen to je totiž cesta ke spokojenému domovu."
Makléřka Martina Opatrná se v AGbydleni.cz věnuje i interiérovému poradenství a realizaci interiérů.

IMG_2113-Edit